2024 AFA In Media

ArticleMediaLink

2023 AFA In Media

ArticleMediaLink
Panairi i makinave në Tiranë/ Rama ulet në karrige avioni: Bëjeni më të madhe27.alRead More
Automotive Albania” rikthehet në edicionin e dytë, në Tiranëata.gov.alRead More
Rikthehet në Tiranë edicioni i dytë i “Automotive Fair Albania”a2news.comRead More
“Automotive Fair Albania” vjen sërish në Tiranëtvklan.alRead More
Rikthehet edicioni i dytë i “Automotive Fair Albania”, Rama: Eventi më i madh i pasionit automotivabcnews.alRead More
Automotive Fair Albania më 26-29 tetor, Rama: Bën bashkë prodhues e koleksionistë të industrisë se automobilizmitrtsh.alRead More
Rikthehet edicioni i dytë i eventit automotiv, Rama: Bën bashkë koleksionistë të industrisë së automibilizimitlexo.alRead More
Rikthehet edicioni i dytë i eventit automotiv, Rama: Bën bashkë koleksionistë të industrisë së automibilizimitreport-tv.alRead More
“Automotive Fair Albania” vjen sërish në Tiranë, Rama publikon spotinjavanews.alRead More
Rikthehet në Tiranë edicioni i dytë i “Automotive Fair Albaniaopinion.alRead More
Rikthehet automotive Fair Albania, Rama: Do të bëjë bashkë koleksionistët për 3 ditë në Tiranë!dritare.netRead More
Rikthehet edicioni i dytë i “Automotive Fair Albania”, Edi Rama: Eventi më i madh i pasionit automotivtpz.alRead More
Rikthehet “Automotive Fair Albania”/ Rama: Eventi më i madh i pasionit automotivcna.alRead More
Rikthehet edicioni i dytë i Automotive Fair Albania, eventi më i madh i pasionit automotiv!scantv.alRead More
Rikthehet Automotive Fair Albania/ Rama: Eventi më i madh i pasionit automotivfjala.alRead More
”Automotive Fair Albania” vjen sërish në Tiranë, Rama publikon spotinvloranews.alRead More
🅰️UTOMOTIVE FAIR ALBANIA, edicioni i II-të!visit_tiranaRead More
Përgatituni: edicioni i dytë i Automotive Fair Albania do të zhvillohet në datat 26-29 tetorgeekroom.alRead More
Garat motorsportive, kufizime qarkullimi në disa akse rrugore në kryeqytet.ata.gov.alRead More
“Automotive Fair Albania II”, the roads that will be blocked in Tirana on October 26-29voxnews.alRead More
“Automotive Fair Albania II”, rrugët që do bllokohen në Tiranë në datat 24-26 dhe 30 tetorgazetadita.alRead More
“Automotive Fair Albania II”/ Rrugët që bllokohen në Tiranë në datat 24-26 dhe 30 tetorLapsi.alRead More
Sërish kufizime të lëvizjeve në kryeqytet/ Çfarë do të ndodhë në datat 24-26 dhe 30 tetorcna.alRead More
Ja rrugët ku do të bllokohet qarkullimi më 24-26 dhe 30 tetor në Tiranëtpz.alRead More
“Automotive Fair Albania II” returns, a 4-day show of luxury and classic vehicles in Tirana! Gonxhe: The first Albanian supercar will be presentedvoxnews.alRead More
Circuito Tricolore’ vjen në Tiranë? Gonxhe: Do ketë makina që nuk i kemi parë në rrugëtop-channel.tvRead More
Automotive Fair Albania II/ Gonxhja: 4 ditë festë me mjete që vijnë për herë të parëtop-channel.tvRead More
Automotive Fair Albania II / Rikthehet ngjarja më e madhe automotivetop-channel.tvRead More
Nis sot edicioni i dytë i Automotive Fair Albania, Rama: Mbledh të gjithë të apasionuarit pas botës automotivertsh.alRead More
Detajet e eventit me te rendesishem automotiv “Automotive Fair Albania II”SCAN LIVERead More
“Automotive Fair Albania II”, rrugët që do bllokohen në Tiranë nga nesër deri më 30 tetorboldnews.alRead More
”Automotive Fair Albania II”, rrugët që do bllokohen në Tiranë në datat 24-26 dhe 30 tetorkohajone.comRead More
TIRANA NDEZ ‘MOTORËT’ PËR AUTOMOTIVE FAIR ALBANIA, BLENDI GONXHJA TREGON DETAJET E VEÇANTA Premium ChannelRead More
Rama: “Automotive Fair Albania”, aktiviteti që do të pushtojë kryeqytetin për 4 ditëfjala.alRead More
Shqipëria shumë pranë Formula 1, Blendi Gonxhja tregon planintop-channel.tvRead More
Nis sot edicioni i dytë i Automotive Fair Albania, Rama: Mbledh të gjithë të apasionuarit pas botës automotivealbuktv.comRead More
Evente motorsportive dhe autoshow, ‘Automotive Fair Albania’ mbledh në Tiranë të apasionuarit pas makinave në datat 26-29 tetorshqiptarja.comRead More
Rama: Automotive Fair Albania, evente motorsportive në kryeqytettirananews.alRead More
Automotive Fair Albania në kryeqytet, Rama ndan detajet!dritare.netRead More
“Automotive Fair Albania” mbërrin në Tiranë nga datat 26-29 tetorkohajone.comRead More
Rama: Automotive Fair Albania, evente motorsportive në kryeqytetata.gov.alRead More
Ndizen motorrët e “Automotive Fair Albania”, Veliaj: Tirana ka vend për të gjitha, ky panair një super-kartolinë e automobilizmit shqiptar360grade.alRead More
Shqipëri, hapet panairi mbi industrinë automotiveaa.comRead More
Ndizen motorrët/ Hapet panairi i Automotive Fair Albaniatop-channel.tvRead More
SPEKTAKËL, ndizen motorrët e Automotive Fair Albania IItop-channel.tvRead More
Ndizen motorët e ‘Automotive Fair Albania’, Veliaj: Tirana ka vend për të gjitha, ky panair një super-kartolinë e automobilizmit shqiptarreport-tv.alRead More
Ndizen motorët e ‘Automotive Fair Albania’, Veliaj: Tirana ka vend për të gjitha, ky panair një super-kartolinë e automobilizmit shqiptarshqiptarja.comRead More
” “Automotive Fair Albania”, Veliaj: Panairi, një super-kartolinë e automobilizmit shqiptar! Të jemi të parët edhe në këtë industri”panorama.com.alRead More
Eleganca, komforti dhe fjala e fundit e teknologjisë/ Peugeot dhe Toyota, dy markat që tërhoqën vëmendjen në natën hapëse të “Automotive Fair Albania”Sigurime.onlineRead More
“Automotive Fair Albania”, Blendi Gonxhe, intervistë A2 CNNRead More
Erion Veliaj: Rikthehet në Tiranë Automotive Fair Albania IIkohajone.comRead More
Ndizen motorrët e “Automotive Fair Albania”, Veliaj: Tirana ka vend për të gjitha, ky panair një super-kartolinë e automobilizmit shqiptar360grade.alRead More
Automotive Fair Albania II, rikthehet ngjarja më e shumëpritur automotive!top-channel.tvRead More
Automotive Fair Albania II, rikthehet edicioni i dytë i ngjarjes më të shumëpritur të makinave!scantv.alRead More
Automotive Fair Albania, seri aktivitetesh e risi – Rikthehet edicioni II i ngjarjes më të shumëpritur të makinave!scantv.alRead More
Automotive Fair Albania 2, atmosferë fantastike në Tiranëpremium ChannelRead More
Kur do të ketë një garë të Formulës 1 në Shqipëri? Zbulohet dataklankosova.tvRead More
Panaire, retro dhe gara mes makinave elektrike, spektakël i motorsportit në Tiranë!report TVRead More
Blendi Gonxhe bën premtimin e madh për pistën e Formula 1 në Shqipërirtsh.alRead More
Automotive Fair Albania, seri aktivitetesh e risi – Rikthehet edicioni II i ngjarjes më të shumëpritur të makinave!wallstreet.alRead More
Panaire, retro dhe gara mes makinave elektrike, spektakël i motorsportit në Tiranë! Piloti: Mezi e prita këtë ditë.shqiptarja.comRead More
Atmosfera ne “Automotive Fair Albania II”, Duma: Cfare garash zhvillohen ne fundjave?scantv.alRead More
Starton Gara! SFIDA e edicionit të dytë të Automotive Fair Albania, veçoritë e panairittop-channel.tvRead More
Rikthehet ngjarja e shumëpritur automotive! Automotive Fair Albania lltop-channel.tvRead More
AUTOMOTIVE FAIR ALBANIA NGRITI SIPARIN E EDICIONIT TË DYTËpremium ChannelRead More
DITA E DYTË E AUTOMOTIVE FAIR ALBANIApremium ChannelRead More
AUTOMOTIVE FAIR ALBANIA, NJË HISTORI SUKSESI DHE ARGËTIMIpremium ChannelRead More
Parada “Automotive Fair Albania II” / Makinat retro nga Shqipëria parakalojnë në kryeqytetrtsh.alRead More
Rama: Mjetet ikonike nga Old Cars Club Italia tërheqin mijëra të pasionuar pas motorsportit në zemër të Tiranëslexo.alRead More
VIDEO/ Mjetet ikonike nga Old Cars Club Italia, tërheqin mijëra të pasionuar pas motorsportit në zemër të Tiranësreport-tv.alRead More
Mjetet ikonike nga Old Cars Club Italia, tërheqin mijëra të pasionuar pas motorsportit në zemër të Tiranësshqiptarja.comRead More
Aventurë e adrenalinë! “Ferrari”, “Porsche” dhe supermakina në Tiranë gati për garëfocusalbania.comRead More
Panaire, retro dhe gara mes makinave elektrike, spektakël i motorsportit në Tiranë!tellalli.alRead More
Panaire, retro dhe gara mes makinave elektrike, spektakël i motorsportit në Tiranë!ekskluzive.alRead More
Edicioni i II-të i Automotive Fair Albania është zhvilluar në Tiranë për 3 diteopinion.alRead More
AUTOMOTIVE FAIR ALBANIA NGRITI SIPARIN E EDICIONIT TË DYTËpremium ChannelRead More
Shqipëri, hapet panairi mbi industrinë automotivetop24Read More
FOTO/ TIRANA “SHKËLQEN” NGA MAKINAT E EPOKËS. VELIAJ: NA SOLLËT EUROPËN MODERNE!actvusa.comRead More
Gara “Automobile Fair Albania”, Veliaj: I keni sjellë Tiranës shpejtësinë e transformimit dhe të modernizimitjavanews.alRead More
Të gjithë koleksionuesit e makinave të garave bëhen bashkë në Tiranë, kryebashkiaku Veliaj: E keni kthyer qytetin në një arenë europianepanorama.com.alRead More
Tirana “pushtohet” nga makinat e epokës. Veliaj: Na sollët Europën moderne!gazetatema.netRead More
Gara me makina në “Automobile Fair Albania”, Veliaj: I kanë sjellë Tiranës shpejtësinë e modernizimitbotasot.infoRead More
Primo Tirana Gran Prix in gemellaggio con Gran Premio di Barigiornaledipuglia.comRead More
Gara me makina në “Automobile Fair Albania”, Veliaj: “I keni sjellë Tiranës shpejtësinë e transformimit dhe të modernizimit”lexo.alRead More
Gara me makina në “Automobile Fair Albania”, Veliaj: I keni sjellë Tiranës shpejtësinë e transformimit dhe të modernizimittop-channel.tvRead More
Gara me makina në “Automobile Fair Albania”, Veliaj: I kanë sjellë Tiranës shpejtësinë e modernizimitabcnews.alRead More
Gara me makina në “Automobile Fair Albania”, Veliaj: I keni sjellë Tiranës shpejtësinë e transformimit dhe të modernizimitbalkanweb.comRead More
I propozoi në eventin e madh, ajo i tha “po”, çifti që “çmendi” Tiranëntop-channel.tvRead More
Kia & Volvo Albania, erdhën me risi në Automotive Fair Albaniabusinessmag.alRead More
I propozoi në pistën e garave dhe ajo tha “Po”, çifti tregon emocionettop-channel.tvRead More
Pasion dhe shpejtësi – Automotive fair Albania Festival of speedscantv.alRead More
Risitë e Automotive Fair Albania, flet Anisa Pollobusinessmag.alRead More
“Tirana GrandPrix”, klubi i makinave të epokës për herë të parë në Shqipëria2news.comRead More
Mjetet ikonike nga Old Cars Club Italia, tërheqin mijëra të pasionuar pas motorsportit në Tiranëreport TVRead More
Gara me makina në ‘Automobile Fair Albania’, Veliaj: I keni sjellë Tiranës shpejtësinë e transformimit dhe të modernizimitkultplus.comRead More
” Garat “Automobile Fair Albania”, Veliaj: Keni sjellë shpejtësinë e transformimit”tvklan.alRead More
Fundjavë magjike në kryeqytet, surpriza për meraklinjtë e makinaveabcnews.alRead More
Porsche Albania ndezi Automotive Fair Albania 2 me Volkswagenpanorama.com.alRead More
START – EDICIONI I II TË I AUTOMOTIVE FAIR ALBANIAscantv.alRead More
The Festival of the Automobile: Automotive Fair AlbaniaKoha NewsRead More
The Festival of the Automobile: Automotive Fair Albaniaderivaz-ivesRead More
FIVA – Fédération Internationale des Véhicules AnciensRead More
AUTOMOTIVE FAIR ALBANIA 2 | DOKUMENTARRead More
Gran Premio di Bari – Primo Tirana GP.Gran Premio di BariRead More
Fundjavë magjike në kryeqytet, surpriza për meraklinjtë e makinaveabc newsRead More
Porsche Albania ndezi Automotive Fair Albania 2 me Volkswagen ID.BuzzPanorama.alRead More
New BMW 5 Series POVRead More
I propozoi në eventin e madh, ajo i tha “po”, çifti që “çmendi” TiranënShqipëria LiveRead More
Kia & Volvo Albania, erdhën me risi në Automotive Fair Albaniabusinessmag.alRead More
I propozoi në pistën e garave dhe ajo tha “Po”, çifti tregon emocionetTop-channelRead More
Pasion dhe shpejtësi – Automotive fair Albania Festival of speedTelevizioni SCANRead More
Risitë e Automotive Fair Albania, flet Anisa Pollobusinessmag.aRead More
“Tirana GrandPrix”, klubi i makinave të epokës për herë të parë në ShqipëriA2 CNNRead More
“🅰️utomotive Fair 🅰️lbania” e shndërroi Tiranën në një pistë garash me makina duke i sjellë qytetit adrenalinë pafundRead More
“🅰️utomotive Fair 🅰️lbania” e shndërroi Tiranën në një pistë garash me makina duke i sjellë qytetit adrenalinë pafundRead More
Mjetet ikonike nga Old Cars Club Italia, tërheqin mijëra të pasionuar pas motorsportit në Tiranë Report TVRead More
Gara me makina në ‘Automobile Fair Albania’, Veliaj: I keni sjellë Tiranës shpejtësinë e transformimit dhe të modernizimitkultplusRead More
“Mbi 45 mjete nga Italia dhe 10 supermakina shqiptare iu bashkuan aktivitetit Automotive Fair Albania, makina me mbi 500 dhe 700 kuaj fuqi.Opinion TV ShowRead More
Koleksionuesit e makinave të garave, Veliaj: I keni sjellë Tiranës shpejtësinë e transformimithashtag.alRead More
Garat “Automobile Fair Albania”, Veliaj: Keni sjellë shpejtësinë e transformimittvklan.alRead More
Shqipëri, hapet panairi mbi industrinë automotivetop24.mkRead More
FOTO/ TIRANA “SHKËLQEN” NGA MAKINAT E EPOKËS. VELIAJ: NA SOLLËT EUROPËN MODERNE!actvusa.comRead More
Gara “Automobile Fair Albania”, Veliaj: I keni sjellë Tiranës shpejtësinë e transformimit dhe të modernizimitjavanewsRead More
Të gjithë koleksionuesit e makinave të garave bëhen bashkë në Tiranë, kryebashkiaku Veliaj: E keni kthyer qytetin në një arenë europianepanoramaRead More
FOTO/ Tirana “pushtohet” nga makinat e epokës. Veliaj: Na sollët Europën moderne!TEMARead More
Gara me makina në “Automobile Fair Albania”, Veliaj: I kanë sjellë Tiranës shpejtësinë e modernizimitbotasotRead More
Primo Tirana Gran Prix in gemellaggio con Gran Premio di BarigiornaledipugliaRead More
Rama: Mjetet ikonike nga Old Cars Club Italia tërheqin mijëra të pasionuar pas motorsportit në zemër të Tiranësapel.mediaRead More
Gara me makina në “Automobile Fair Albania”, Veliaj: “I keni sjellë Tiranës shpejtësinë e transformimit dhe të modernizimit”lexo.alRead More
Gara me makina në “Automobile Fair Albania”, Veliaj: I keni sjellë Tiranës shpejtësinë e transformimit dhe të modernizimittop-channel.tvRead More
Gara me makina në “Automobile Fair Albania”, Veliaj: I kanë sjellë Tiranës shpejtësinë e modernizimitabcnewsRead More
Gara me makina në “Automobile Fair Albania”, Veliaj: I keni sjellë Tiranës shpejtësinë e transformimit dhe të modernizimitbalkanweb.comRead More
TIRANA GRAND PRIXRead More
AUTOMOTIVE FAIR ALBANIA NGRITI SIPARIN E EDICIONIT TË DYTËPremium ChannelRead More
Parada “Automotive Fair Albania II” / Makinat retro nga Shqipëria parakalojnë në kryeqytetRTSHRead More
Rama: Mjetet ikonike nga Old Cars Club Italia tërheqin mijëra të pasionuar pas motorsportit në zemër të Tiranëslexo.alRead More
Mjetet ikonike nga Old Cars Club Italia, tërheqin mijëra të pasionuar pas motorsportit në zemër të Tiranësreport-tv.alRead More
Mjetet ikonike nga Old Cars Club Italia, tërheqin mijëra të pasionuar pas motorsportit në zemër të Tiranësshqiptarja.comRead More
Rama: Mjetet ikonike nga Old Cars Club Italia tërheqin mijëra të pasionuar pas motorsportit në zemër të Tiranësata.gov.alRead More
Edicioni i II-të i Automotive Fair Albania është zhvilluar në Tiranë për 3 ditë rradhaziOpinion TV ShowRead More
DITA E DYTË E AUTOMOTIVE FAIR ALBANIAPremium ChannelRead More
Aventurë e adrenalinë! “Ferrari”, “Porsche” dhe supermakina në Tiranë gati për garëfocusalbania.comRead More
Panaire, retro dhe gara mes makinave elektrike, spektakël i motorsportit në Tiranë!tellalli.alRead More
Panaire, retro dhe gara mes makinave elektrike, spektakël i motorsportit në Tiranë!ekskluzive.alRead More
Primo Tirana Gran Prix in gemellaggio con Gran Premio di BarigiornaledipugliaRead More
F1 IN ALBANIA CON IL PRIMO TIRANA GRAND PRIXmotor-chicche.blogspotRead More
Panaire, retro dhe gara mes makinave elektrike, spektakël i motorsportit në Tiranë!Report TVRead More
Blendi Gonxhe bën premtimin e madh për pistën e Formula 1 në ShqipëriZona 30Read More
Automotive Fair Albania, seri aktivitetesh e risi – Rikthehet edicioni II i ngjarjes më të shumëpritur të makinave!wallstreet.alRead More
Panaire, retro dhe gara mes makinave elektrike, spektakël i motorsportit në Tiranë! Piloti: Mezi e prita këtë ditëshqiptarja.comRead More
Starton Gara! SFIDA e edicionit të dytë të Automotive Fair Albania, veçoritë e panairit Top Channel AlbaniaRead More
Rikthehet ngjarja e shumëpritur automotive! Automotive Fair Albania llTop Channel AlbaniaRead More
Automotive Fair Albania II, rikthehet edicioni i dytë i ngjarjes më të shumëpritur të makinave!scantv.alRead More
Automotive Fair Albania, seri aktivitetesh e risi – Rikthehet edicioni II i ngjarjes më të shumëpritur të makinave!scantv.alRead More
Automotive Fair Albania rikthehet në edicionin II, për të pasionuarit pas automjeteve klasike e moderneata.gov.alRead More
Automotive Fair Albania 2, atmosferë fantastike në Tiranë Premium ChannelRead More
Kur do të ketë një garë të Formulës 1 në Shqipëri? Zbulohet dataklankosova.tvRead More
Aventurë e adrenalinë! “Ferrari”, “Porsche” dhe supermakina në Tiranë gati për garëtvklan.alRead More
Eleganca, komforti dhe fjala e fundit e teknologjisë/ Peugeot dhe Toyota, dy markat që tërhoqën vëmendjen në natën hapëse të “Automotive Fair Albania”sigurime.onlineRead More
“Automotive Fair Albania”, Blendi Gonxhe, intervistë në A2 CNNA2 CNNRead More
Erion Veliaj: Rikthehet në Tiranë Automotive Fair Albania IIkohajoneRead More
Ndizen motorrët e “Automotive Fair Albania”, Veliaj: Tirana ka vend për të gjitha, ky panair një super-kartolinë e automobilizmit shqiptar360grade.alRead More
Ndizen motorrët e “Automotive Fair Albania”, Veliaj: Tirana ka vend për të gjitha, ky panair një super-kartolinë e automobilizmit shqiptar360grade.alRead More
Automotive Fair Albania II, rikthehet ngjarja më e shumëpritur automotive!top-channel.tvRead More
Automotive Fair Albania, edicioni i II-tëRead More
TIRANA NDEZ ‘MOTORËT’ PËR AUTOMOTIVE FAIR ALBANIA, BLENDI GONXHJA TREGON DETAJET E VEÇANTAPremium ChannelRead More
Ndizen motorrët e “Automotive Fair Albania”, Veliaj: Tirana ka vend për të gjitha, ky panair një super-kartolinë e automobilizmit shqiptar360grade.alRead More
Ndizen motorrët e “Automotive Fair Albania”; Veliaj: “Tirana ka vend për të gjitha, ky panair një super-kartolinë e automobilizmit shqiptarlexo.alRead More
Ndizen motorrët e “Automotive Fair Albania”, Veliaj: Tirana ka vend për të gjitha, ky panair një super-kartolinë e automobilizmit shqiptarabcnews.alRead More
Shqipëri, hapet panairi mbi industrinë automotiveaa.com.trRead More
Ndizen motorrët/ Hapet panairi i Automotive Fair Albania IITop NewsRead More
Ndizen motorët e ‘Automotive Fair Albania’, Veliaj: Tirana ka vend për të gjitha, ky panair një super-kartolinë e automobilizmit shqiptarreport-tv.alRead More
Ndizen motorët e ‘Automotive Fair Albania’, Veliaj: Tirana ka vend për të gjitha, ky panair një super-kartolinë e automobilizmit shqiptarshqiptarja.comRead More
Automotive Fair Albania, Veliaj: Ky panair një superkartolinë e automobilizmit shqiptarata.gov.alRead More
”Automotive Fair Albania”, Veliaj: Tirana ka vend për të gjitha, ky panair është një super-kartolinë e automobilizmit shqiptarkohajoneRead More
“Automotive Fair Albania”, Veliaj: Panairi, një super-kartolinë e automobilizmit shqiptar! Të jemi të parët edhe në këtë industripanorama.com.alRead More
TIRANA NDEZ ‘MOTORËT’ PËR AUTOMOTIVE FAIR ALBANIA, BLENDI GONXHJA TREGON DETAJET E VEÇANTAPremium ChannelRead More
Rama: “Automotive Fair Albania”, aktiviteti që do të pushtojë kryeqytetin për 4 ditëfjala.alRead More
Shqipëria shumë pranë Formula 1, Blendi Gonxhja tregon planinWake UpRead More
Nis sot edicioni i dytë i Automotive Fair Albania, Rama: Mbledh të gjithë të apasionuarit pas botës automotivealbuktv.comRead More
Evente motorsportive dhe autoshow në Tiranë, ‘Automotive Fair Albania’ mbledh të apasionuarit pas makinave në datat 26-29 tetorreplika.alRead More
Evente motorsportive dhe autoshow, ‘Automotive Fair Albania’ mbledh në Tiranë të apasionuarit pas makinave në datat 26-29 tetorshqiptarja.comRead More
Rama: Automotive Fair Albania, evente motorsportive në kryeqytettirananews.alRead More
Automotive Fair Albania në kryeqytet, Rama ndan detajet!dritare.netRead More
“Automotive Fair Albania” mbërrin në Tiranë nga datat 26-29 tetorkohajone.Read More
Rama: Automotive Fair Albania, evente motorsportive në kryeqytetata.gov.alRead More
Nis sot edicioni i dytë i Automotive Fair Albania, Rama: Mbledh të gjithë të apasionuarit pas botës automotivelajme.rtsh.alRead More
Detajet e eventit me te rendesishem automotiv “Automotive Fair Albania II”SCANRead More
Automotive Fair Albania/ Gonxhja: Për 4 ditë do bllokohen disa rrugë, panairi me shumëllojshmëri aktiviteteshmcntv.alRead More
“Automotive Fair Albania II”, rrugët që do bllokohen në Tiranë nga nesër deri më 30 tetorboldnews.alRead More
”Automotive Fair Albania II”, rrugët që do bllokohen në Tiranë në datat 24-26 dhe 30 tetorkohajoneRead More
Ja rrugët ku do të bllokohet qarkullimi më 24-26 dhe 30 tetor në Tiranëtpz.alRead More
“Automotive Fair Albania II” returns, a 4-day show of luxury and classic vehicles in Tirana! Gonxhe: The first Albanian supercar will be presentedvoxnews.alRead More
Circuito Tricolore’ vjen në Tiranë? Gonxhe: Do ketë makina që nuk i kemi parë në rrugëtop-channel.tvRead More
‘Mundësi për promovim të mëtejshëm për Transportin e Gjelbër’/ Flet Blendi Gonxhe për… | Breakingtop-channel.tvRead More
Gonxhja: Automotive Fair Albania II, panairi më i madh në Shqipëritop-channel.tvRead More
Automotive Fair Albania II / Rikthehet ngjarja më e madhe automotivetop-channel.tvRead More
“Automotive Fair Albania II”, the roads that will be blocked in Tirana on October 24-26 and 30voxnews.alRead More
“Automotive Fair Albania II”/ Rrugët që bllokohen në Tiranë në datat 24-26 dhe 30 tetorlapsi.alRead More
“Automotive Fair Albania II”, rrugët që do bllokohen në Tiranë në datat 24-26 dhe 30 tetorgazetadita.alRead More
Garat motorsportive, kufizime qarkullimi në disa akse rrugore në kryeqytetata.gov.alRead More

Automotive Fair Albania

ArticleMediaLink
Panairi i makinave në Tiranë/ Rama ulet në karrige avioni: Bëjeni më të madhe27.alRead More →
“S’ja mësova inicialet DPRSH-së, ka shumë rr…”/ Rama: Panairi i makinave në Shqipëri me profil të veçantë! Ëndrra për një garë të Formula 1 nuk na tremb360grade.alRead More →
Rama nuk bën për pilot/ Kryeministri në “hall” të madh, nuk e nxë karrigia: Kjo është e vogël për mua…Shikoni pamjet360grade.alRead More →
Premtimi i radhës i Edi Ramës: Do të sjellim Formula 1 në Shqipëri5pyetjet.alRead More →
“Automotive fair Albania”, së shpejti panairi i parëa2news.comRead More →
Shqipëri, hapet edicioni i parë i panairit të industrisë së automjeteveaa.com.trRead More →
Rama premton të sjellë Formula 1 në Shqipëriabcnews.alRead More →
Startoi panairi “Expocity Tirana”aktuale.mkRead More →
Duam garë të “Formula 1” në Shqipëri, thotë Rama nga panairi i parë i makinave në Shqipërialbanianpost.comRead More →
Rama: Ëndrra për një garë të Formula 1 nuk na trembalbeu.comRead More →
Rama s’e bën për pilot, nuk e nxë karrigia: Bëjeni më të madhealbeu.comRead More →
Rama: Synojmë të sjellim në Shqipëri “Formula 1”alfapress.alRead More →
RAMA “NË HALL”/ Nuk e zë karrigia: Është e vogël për mua, bëjeni më të madhealpenews.alRead More →
Rama premton “Formula 1” në Elbasan: Nuk keni pse të trembemi nga një ëndërr tjetëramericaneye.alRead More →
Panairi i makinave/ Rama“Shpresojmë që në Shqipëri të bëhet një garë e Formula 1”apel.mediaRead More →
Rama premton të sjellë Formula 1 në Shqipëriarbresh.infoRead More →
PANAIRI I PARË I INDUSTRISË SË RROTAKËVE NË SHQIPËRIargumentum.alRead More →
Balluku në panairin “Automotive Fair Albania”: Numri i aksidenteve në 2021 u ul me 20%ata.gov.alRead More →
Bilali: “Automotive Fair Albania” me përmasa rajonale, “Open Balkan” maksimizon ofertënata.gov.alRead More →
Rama: “Automotive Fair Albania”, hapësira e një industrie në rritjeata.gov.alRead More →
Automotive FAIR Albania, risitë më të fundit të botës automotiveata.gov.alRead More →
“Automotive Fair”, aktivitete për fëmijë dhe gara për të apasionuaritata.gov.alRead More →
Rama: Më 17-19 qershor organizohet takimi i shumëpritur i botës automotiveata.gov.alRead More →
Gonxhja: Shumë pranë realizimit me megaprojektin Automotopark Albaniaata.gov.alRead More →
Rama: Ëndrrojmë garë të Formula 1 në Autoparkun e madh të ardhshëm të Elbasanitata.gov.alRead More →
Rama: Hap sot dyert panairi i parë i industrisë së makinave në Shqipëriata.gov.alRead More →
Makinat prej druri “Mini Gran Premio”, zbresin për herë të parë në pistë në Tiranëata.gov.alRead More →
“Është bërë për pilot ajo”, Ramën e gjen “belaja” me karrigen: E vogël kjo për mua, a s’bëni… (VIDEO)balkanweb.comRead More →
Rama premton të sjellë Formula 1 në Shqipëriballkani.infoRead More →
Rama në ‘hall’, nuk e zë karrigia: Është e vogël për mua, bëjeni më të madhebotasot.infoRead More →
Formula 1 edhe në Shqipëri?!botasot.infoRead More →
Rama premton të sjellë Formula 1 në Shqipëribulevardionline.comRead More →
Ministrja Bilali: Automotive Fair Albania një mundësi për të diskutuar risitë dhe sfidatbusinessmag.alRead More →
VIDEO/ Rama zgjedh karrigen e gabuar për tu ulur, menaxheri: Është për aviondosja.alRead More →
Panairi i makinave në Shqipëri/ Rama: Ëndrra për një garë të Formula 1 nuk na tremb!dritare.netRead More →
Rama premton të sjellë Formula 1 në Shqipëridurreslajm.alRead More →
Të “fiksuar” pas industrisë automotive? / Mbahet panairi i parë në Shqipëri me automjete dhe pajisje inovatoreeetimes-tv.comRead More →
BATUTAT E RAMËS ME BLENDI GONXHEN: SIKUR GABIMISHT KA LINDUR MBI DY KËMBË SE DUHET TË KISHTE LINDUR MBI 4 RROTAegnatianews.comRead More →
Rama: Më 17-19 qershor organizohet takimi i shumëpritur i botës automotiveelbasaninews.tvRead More →
“Shpresojmë që në Shqipëri të bëhet një garë e Formula 1”- Rama batuta me Blendi Gonxhenfastnewsalbania.comRead More →
Video/ Rama në “hall” të madh, nuk e nxë karrigia për pilot: Kjo është e vogël për muafastnewsalbania.comRead More →
“Nuk kemi pse të trembemi nga një garë si kjo”, Rama: Synojmë të sjellim në Shqipëri “Formula 1”faxweb.alRead More →
Rama premton të sjellë Formula 1 në Shqipërifjala.alRead More →
Automotive FAIR Albania, risitë më të fundit të botës automotivefrekuenca.netRead More →
Rama: Hap sot dyert panairi i parë i industrisë së makinave në Shqipërifrekuenca.netRead More →
Edi Rama premton të sjellë Formula 1 në Shqipërigazeta-albnews.comRead More →
Rama në ‘hall’, nuk e zë karrigia: Është e vogël për mua, bëjeni më të madhegazeta.mkRead More →
Rama premton të sjellë Formula 1 në Shqipërigazetablic.comRead More →
Edi Rama premton të sjellë Formula 1 në Shqipërigazetademos.comRead More →
Panairi i makinave në Shqipëri, Rama: Duam të sjellim garën e ‘Formula 1’ në vendin tonëgazetadita.alRead More →
Rama në ‘hall’, nuk e zë karrigia: Është e vogël për mua, bëjeni më të madhegazetaexpress.comRead More →
Edi Rama premton të sjellë Formula 1 në Shqipëri (VIDEO)gazetaliria.comRead More →
“Nuk kemi pse trembemi nga një ëndërr”/ Rama premton të sjellë Formula 1 në Shqipërigazetashqiptare.alRead More →
Nis edicioni i parë i panairit të industrisë së automjeteve në Shqipërigazetasi.alRead More →
Rama premton të sjellë Formula 1 në Shqipërigazetatema.netRead More →
“Nuk trembemi nga kjo garë”, Rama: Synojmë të sjellim “Formula 1” në Shqipërigijotina.comRead More →
“Është bërë për pilot ajo”, Ramën e gjen “belaja” me karrigen: E vogël kjo për mua, a s’bëni…hapur.alRead More →
Porsche Albania reveals the future in “Automotive Fair Albania”!imalbania.comRead More →
Edi Rama premton të sjellë Formula 1 në Shqipëri (VIDEO)ina-online.netRead More →
Rama premton të sjellë Formula 1 në Shqipëriindeksonline.netRead More →
Rama në ‘hall’, nuk e zë karrigia: Është e vogël për mua, bëjeni më të madheindeksonline.netRead More →
“Është bërë për pilot ajo”, Ramën e gjen “belaja” me karrigen: E vogël kjo për mua, a s’bëni…infoboxal.comRead More →
Rama: Më 17-19 qershor organizohet takimi i shumëpritur i botës automotiveinfoboxal.comRead More →
Formula 1 edhe në Shqipëri?infoshqip.comRead More →
Formula 1 edhe në Shqipëri?!insajderi.orgRead More →
Rama në ‘hall’, nuk e zë karrigia: Është e vogël për mua, bëjeni më të madhejavanews.alRead More →
Rama premton të sjellë ‘Formula 1’ në Shqipëri: Nuk kemi pse të trembemi nga një ëndërrjavanews.alRead More →
Rama në ‘hall’, nuk e zë karrigia: Është e vogël për mua, bëjeni më të madhe (VIDEO)klankosova.tvRead More →
Rama premton të sjellë Formula 1 në Shqipëriklankosova.tvRead More →
Bilali tregon planin për të sjellë Formula 1 në Elbasan të Shqipërisëklankosova.tvRead More →
Rama premton të sjellë Formula 1 në Shqipëriklanmacedonia.mkRead More →
Edicioni i parë i panairit të makinave, Rama: S’na tremb ëndërra për Formula 1 në Shqipërikohajone.comRead More →
ËNDËRR E ‘PREKSHME’/ RAMA PREMTON TË SJELLË “FORMULA” 1 NË SHQIPËRI…korcablog.comRead More →
Ministrja Edona Bilali flet për Panairin e makinave në Shqipëri: Çdo grupmoshë gjen veten, mundësi punësimi si dhe investimesh strategjikelajme.alRead More →
Ministrja Edona Bilali flet për Panairin e makinave në Shqipëri: Çdo grupmoshë gjen veten, mundësi punësimi si dhe investimesh strategjikelajme.alRead More →
“Formula 1” edhe në Shqipëri?! Rama: S’kemi pse trembemi nga një ëndërr tjetërlajme.rtsh.alRead More →
“Është bërë për pilot ajo”, Ramën e gjen “belaja” me karrigen: E vogël kjo për mua, a s’bëni… (VIDEO)lajmetonline.comRead More →
Panairi i makinave, Rama: Shpresojmë të sjellim “Formula 1” në Shqipërilajmifundit.alRead More →
Tirana, il primo Salone dell’auto unisce storia e futuro su 4 ruote e fa sognare la formula 1lebancheditalia.comRead More →
Panairi i makinave në Shqipëri, Bilali: Çdo grupmoshë gjen veten! Mundësi punësimi si dhe investimesh strategjikelexo.alRead More →
“Automotive Fair Albania” – edicioni i parë i panairit të makinave në Shqipëri, me përmasa rajonale, Rama: Vazhdojmë me këmbëngulje punën për autoparkun e madh të Elbasanitlexo.alRead More →
Rama: Hap sot dyert panairi i parë i industrisë së makinave në Shqipërilexo.alRead More →
“Automotive Fair Albania”, Gonxhja: Industri që vë në lëvizje të gjithë vendin, sot mund të manifestojmë emocionet e pasionet motorikelexo.alRead More →
‘Automotive Fair Albania’, Mbahet konferenca e Forumit “Start-Up & Inovacion”, një hapësirë kushtuar kreativitetit, inovacionit dhe sipërmarrësve të rinj si modele të suksesshme biznesilexo.alRead More →
FOTOT/Nisi dje Automotive Fair Albania 2022, në Expocity deri të dielën, 19 qershorlexo.alRead More →
Mbërrijnë në portin e Durrësit makinat e “Automotive Fair Albania”lexo.alRead More →
Forumi “Transporti Publik dhe lëvizshmërisë së gjelbër”: Fokus, rritja e cilësisë së shërbimit, digjitalizimi i shërbimeve të transportit rrugor, zhvillimi i politikave mjedisore për uljen e ndotjeslexo.alRead More →
Panairi i makinave në Shqipëri, Bilali: Çdo grupmoshë gjen veten! Mundësi punësimi si dhe investimesh strategjikelexo.alRead More →
“Automotive Fair Albania”, Rama: Mbështetje industrisë për punësim cilësormonitor.alRead More →
Automotive Fair Albaniamonitor.alRead More →
Batutat e Ramës me Blendi Gonxhen: Sikur gabimisht ka lindur mbi dy këmbë se duhet të kishte lindur mbi 4 rrotanewsbomb.alRead More →
“Takimi i botës automotive”, Rama njofton eventin që do të mbahet tre ditë në qershor në Tiranënewsbomb.alRead More →
Panairi i makinave në Shqipëri, Rama: Shpresojmë të sjellim garën e “Formula 1” në vendin tonënewsbomb.alRead More →
Panairi i makinave në Shqipëri, Edi Rama: Shpresojmë të sjellim Formula 1 në vendin tonënewsport.alRead More →
Rama premton të sjellë Formula 1 në Shqipërinjeshi.comRead More →
TIRANA, IL PRIMO SALONE DELL’AUTO UNISCE STORIA E FUTURO SU 4 RUOTE E FA SOGNARE LA FORMULA 1notizieinunclick.comRead More →
TIRANA DIVENTA CAPITALE DELL’AUTO CON UN SALONE DA FORMULA 1notizieinunclick.comRead More →
‘Mos të trembemi’, Rama premton të sjellë ‘Formula 1’ntv.alRead More →
Rama premton të sjellë në Shqipëri “Formula 1”opinion.alRead More →
Panairi i makinave në Shqipëri, Rama: Shpresojmë të sjellim garën e “Formula 1” në vendin tonëopozita.comRead More →
Gara e F1 në Shqipëri? Rama: E shpresojmë, vazhdojmë punën për autoparkun e Elbasanitoranews.tvRead More →
Panairi i makinave në Shqipëri, Bilali zbulon si lindi ideja 6 muaj më parë në SHBA dhe tregon avantazhet kundrejt Serbisëoranews.tvRead More →
Hapet edicioni i parë i panairit të industrisë së automjeteve në Shqipëripamfleti.netRead More →
Porsche Albania shpalos të ardhmen në “Automotive Fair Albania”!panorama.com.alRead More →
Rama nuk bën për pilot/ Kryeministri në “hall” të madh, nuk e nxë karrigia: Kjo është e vogël për mua…panorama.com.alRead More →
Rama premton të sjellë Formula 1 në Shqipëripaparaci.comRead More →
Rama: We want to bring the ‘Formula 1’ race to Albaniapolitiko.alRead More →
Rama premtoi të sjellë Formula 1 në Shqipëriportalb.mkRead More →
Rama premtoi të sjellë Formula 1 në Shqipëriportalb.mkRead More →
Bilali tregon planin për të sjellë Formula 1 në Elbasan të Shqipërisëprestigji.comRead More →
Rama premton të sjellë Formula 1 në Shqipëriprestigji.comRead More →
Hapet panairi i makinave në Shqipëri, Rama: S’na tremb ëndrra për Formula 1, Gonxhja të kishte lindur mbi 4 rrotareal-news.tvRead More →
Panairi i makinave në Shqipëri, Rama: Nuk kemi pse trembemi nga një ëndërr tjetër, duam të sjellim garën e ‘Formula 1’ në vendin tonëreport-tv.alRead More →
Rama në ‘hall’, nuk e zë karrigia: Është e vogël për mua, bëjeni më të madhereport-tv.alRead More →
Panairi i makinave në Shqipëri, Rama: Nuk kemi pse trembemi nga një ëndërr tjetër, duam të sjellim garën e ‘Formula 1’ në vendin tonëreport-tv.alRead More →
Rama në ‘hall’, nuk e zë karrigia: Është e vogël për mua, bëjeni më të madhereport-tv.alRead More →
Edi Rama në ‘hall’, nuk e zë karrigia: Është e vogël për mua, bëjeni më të madhereporteri.netRead More →
“Formula 1” edhe në Shqipëri?! Rama: S’kemi pse trembemirtklive.comRead More →
Të “fiksuar” pas industrisë automotive? / Mbahet panairi i parë në Shqipëri me automjete dhe pajisje inovatorescan-tv.comRead More →
Ëndërr e ‘çmendur’/ Rama premton të sjellë “Formula” 1 në Shqipërishkoder.infoRead More →
Ramën e gjen “belaja” me karrigen: E vogël kjo për mua, është bërë për pilot ajo, a s’bëni më të madheshqip.mediaRead More →
Ëndërr e ‘çmendur’/ Rama premton të sjellë “Formula” 1 në Shqipërishqiperiaime.com.alRead More →
Panairi i makinave në Shqipëri, Rama: Nuk kemi pse trembemi nga një ëndërr tjetër, duam të sjellim garën e ‘Formula 1’ në vendin tonëshqiptarja.comRead More →
Panairi i makinave në Shqipëri, Bilali për Report Tv: Çdo grupmoshë gjen veten! Mundësi punësimi si dhe investimesh strategjikeshqiptarja.comRead More →
“Askujt nuk ia merrte mendja as për finalen e Conference League”, Rama: Do sjellim Formula 1 në Shqipërisportekspres.comRead More →
Rama flet për ëndrra: Duam të sjellim garën e ‘Formula 1’ në Shqipëristandard.alRead More →
“S’JA MËSOVA INICIALET DPRSH-SË, KA SHUMË RR…”/ RAMA AMBICIOZ: ËNDRRA PËR NJË GARË TË FORMULA1 NUK NA TREMBstarplus-tv.comRead More →
Rama premton të sjellë Formula 1 në Shqipëristop.tvklan.alRead More →
Automotive FAIR Albania, risitë më të fundit të botës automotivestratirana.comRead More →
Hap dyert panairi i industrisë së makinavestratirana.comRead More →
Ramën nuk e zë karrigia: Bëjeni më të madhestratirana.comRead More →
Rama premton të sjellë në Shqipëri “Formula 1”strugaekspres.comRead More →
Rama flet për ëndrra: Duam të sjellim garën e ‘Formula 1’ në Shqipërisyri.netRead More →
Rama premton të sjellë Formula 1 në Shqipëritirananews.alRead More →
Ramën nuk e zë karrigia: Është e vogël për mua, bëjeni më të madhetirananews.alRead More →
Rama kalon tek Formula 1!tiranapost.alRead More →
Porsche Albania shpalos të ardhmen në “Automotive Fair Albania”!top-channel.tvRead More →
Gjithçka që duhet të dimë për “Automotive Fair Albania” na e zbulon An Murati!topalbaniaradio.comRead More →
Rama: Do të vazhdojmë punën për autoparkun e Elbasanit, ëndrra për një garë të Formula 1 në një të ardhme na jep besimtvklan.alRead More →
Nis panairi i makinave në Tiranëtvklan.alRead More →
Rama premton të sjellë Formula 1 në Shqipërivloranews.alRead More →
Rama promises “Formula 1” in Elbasan: You do not have to be afraid of another dreamvoxnews.alRead More →
Rama premton “Formula 1” në Elbasan: Nuk keni pse të trembemi nga një ëndërr tjetërvoxnews.alRead More →
Rama në ‘hall’, nuk e zë karrigia: Është e vogël për mua, bëjeni më të madhe…zgjohushqiptar.infoRead More →
Rama premton të sjellë ‘Formula 1’ në Shqipëri: Nuk kemi pse të trembemi nga një ëndërrzgjohushqiptar.infoRead More →
Ministrja Edona Bilali flet për Panairin e makinave në Shqipëri: Çdo grupmoshë gjen veten, mundësi punësimi si dhe investimesh strategjikezjarr.tvRead More →
Ramën e gjen “belaja” me karrigen: E vogël kjo për mua, është bërë për pilot ajo, a s’bëni më të madhezjarr.tvRead More →
Batutat e Ramës me Blendi Gonxhen: Sikur gabimisht ka lindur mbi dy këmbë se duhet të kishte lindur mbi 4 rrotazjarr.tvRead More →